SPA – Mojito

Dar vienas SPA kokteilis tavo kūnui 🙂 įkvėptas garsaus pasaulyje kubietiško kokteilio. Lyg trokštamų atostogų gurkšnis… Užsimerk… Keliaujam į Kubą, kur skamba maloniai klubus judinanti muzika, gurkšnis vėsinančio, saldaus kokteilio, kąsnis vieno kito užkandžio ir tebūnie tu toli toli savo svajonių saloje… kur viskas įmanoma, jei tik žinoma pati nepamiršti svajoti …

Šiame SPA pilinge turime ypatingą svečią iš Pietų Ispanijos regiono – Andalūzijos. Tai ypatingai grynas ocal alyvuogių aliejus. Iš pirmo žvilgsnio jis sužavėjo užburiančia žalia spalva, skonyje turi liežuvį kertantį kartų aštrumą, o kvapas… TAS KVAPAS buvo esminis cinkt, dėl kurio mintyse ėmė suktis žalio, svaigaus, gaivinančio, citrusinio pilingo kūnui vizija… Jis kvepia šviežiais agurkais – neslėpsiu – NUOSTABIAI KVEPIA ir papildo gaivius eterinius aliejus ypatingu šviežumu.

Bet ar naudingas tas aliejus? Gi gurmanai jį vertina maiste? Būtent šalto spaudimo kokybiškas alyvuogių aliejus yra laikomas geriausia grožio priemone, kupina vitaminų A, D, E, o kur dar antioksidacinį poveikį turintys polifenoliai. Alyvuogių aliejus ne tik pamaitins odą, bet ir suteiks jai glotnumo, elastingumo, skaistumo, švytėjimo. Ne paslaptis, kad vitaminas E puikus antioksidantas, kuris saugo nuo žalingų aplinkos poveikių ir senėjimo.

Alyvuogių aliejų drąsiai naudokite:

 • plaukų kaukėms – sumaišykite 2 šaukštus aliejaus su šaukšteliu medaus ir kiaušinio tryniu, įtrinkite plaukus, palaikykite 15 minučių, tuomet išplaukite įprastai su šampūnu.
 • kojų ir rankų kaukėms – aliejų pakvėpinkite lašu mėgstamo eterinio aliejaus (kojoms ypač rekomenduojame pipirmėtę) ir palepinkite rankas bei kojas užsidėję vienkartines pirštines ir kojines 15 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu.
 • veido kaukėms – šaukštą aliejaus sumaišykite su šaukštu maltų avižų arba gasulo molio šaukšteliu. Palaikykite 15 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu. Pagal odos tipą galite rinktis įvairius priedus pvz vasarą būtinai maišykite su trintomis uogomis, tačiau atkreipkite dėmesį, kad aliejinės kaukės geriausios sausesnei, mišriai odai.
 • kūno šveitikliams – va juos eksperimentuoju gamindama jau nuo Kalėdų. Alyvuogių aliejus yra lengvos maitinančios konsistencijos, todėl sumaišytas išsisluoksniuoja, susitelkdamas pilingo paviršiuje. Tačiau baimintis dėl to neverta, aliejaus sluoksnis viršuje puikiai užrakina kvapus bei saugo juos kol naudosite, o prieš naudojimą tereikia tik išmaišyti.

BALANDŽIO MĖNESIO MANO ŽVAIGŽDĖ YRA CITRUSŲ DOVANA JUMS MIELOSIOS – MOJITO – SU PRIVALOMU MUZIKINIU FONU VONIOJE 🙂

Ką paslaptingo Kubą primenančiuose aromatuose radau ir sumaišiau?

 • itin tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus tiesiai iš Andalūzijos, prabangusis „žaliasis auksas”
 • negyvosios jūros druska
 • epsom (magnio) druska
 • nerafinuotas rudasis cukrus
 • litotaminiai dumbliai, kurie yra tikras mineralinių druskų ir mikroelementų lobynas
 • spirulina – žaliasis antioksidantas, padedantis slopinti uždegimus
 • ir citrusinis šokis su citrinų, laimo, rausvojo greipfruto bei bergamotės eteriniais aliejais, o gaivai – lašas kitas pirpimėtės, kad išskaidrintų mintis 🙂

Kaip naudoti?

Kiekvieno pilingo geriausio naudojimo paslaptis – įkaitusi ir sudrėkinta vandeniu oda. Ypatingai gerai po pirties, vonios su mėgstama druska arba karštesnio ilgesnio dušo. Įtrinkite salsos judesiais kūno odą ir mėgaukitės aromatais. Nuplaukite šiltu vandeniu ir lengvai, nebraukiant, nusausinkite netrinant rankšluosčiu. Dar geriau, jeigu po vonios pasilepinsite veido pilingu užsimetusios lengvutį chalatuką, drėgmės susigers, o gerasis alyvuogių aliejus dar geriau pamaitins odą.

Print Friendly, PDF & Email