SPA – Jūros dvelksmas

Šį pilingą specialiai brandinau vasarai… Tačiau gavus specialaus ingrediento, kurį įsivaizdavau kaip smėlį, o ne miltus, entuziazmas priblėso. Vienok tai dar viena mano „priėmimo” terapija, kad viskas kas vyksta, juk ne šiaip sau. Tad… pasiraitojau rankoves ir maišiau, maišiau, pirštais ilgai tryniau smilteles su druska, su moliu, su kokosų aliejumi… Ir štai sėdžiu šį kartą… ant jūros kranto, kur pėdas maloniai skalauja bangos su rupiu smėliu ir gaivina, ir valo, ir įkvepia toliau žingsniuoti… juk vasara pasileiskim plaukus, numeskim nuo kojų batus ir pasileiskim basomis pajūriu, link bangos, link saulės, gal aptinkant vieną kitą gintaro gabaliuką ir pavėjui su džiugesiu švęsti gyvenimą kartu 🙂

BIRŽELIO MĖNESIO MANO ŽVAIGŽDĖ YRA MANO VASAROS ATRADIMAS JUMS MIELOSIOS

– JŪROS DVELKSMAS !!!

Ką paslaptingo vasara alsuojančio aromatuose radau ir sumaišiau?

  • smulki pilingo ir epsom druskos, šalia šiek tiek baltojo cukraus, dėl švelnesnio tirpsmo
  • ypatingo aromato kokosų aliejus, šviežiausias, ką tik išspaustas nuostabiosios Renatos
  • geltonasis molis, pasižymintis valančiomis savybėmis
  • diatominė žemė – tai nuosedinė uoliena, gausi silicio, natrio, magnio ir geležies. Tai puikus valiklis odai, pašalinantis negyvas ląsteles ir odos nešvarumus. Kuo dar ji naudinga? Ogi padidina kolageno gamybą, kuris saugo odos jaunatviškumą. O pasakykit kuri nenorit švarios, elastingos, jaunos kūno odos?
  • gintaro pudra, kuri absorbuoja nuo odos paviršiaus vandenį, riebalus, organinius junginius, toksinus, mikrobus ir virusus. Ypač veiksminga kovojant su įvairiais odos bėrimais, o juk vasara, karštis, prakaitas ir užsikimšusios poros tikrai vargina ne vieną.
  • o kvapas? Kvapas šį kart paslaptingas ir gilus… australiško sandalmedžio ir bosvelijų (dar kitaip vadinamas Frankincensu) , kuris veikia raminančiai, atpalaiduojančiai, tinka meditacijoms, suteiks vidinės ramybės ir proto atsipalaidavimo. Trumpai sakant – to ko ir reikia vasarai, atostogoms ir tavo sielai 🙂

Kaip naudoti?

Trinti gerai gerai įšilusią ir su vandeniu sudrėkintą odą, tiek po pirties, tiek po vonios (pagulėti bent 15-20 min), tiek po karštesnio dušo. Trinimo stiprumas priklauso nuo Jūsų pačių, bet geriau nepadauginti, nei persistengti ir sudirginti odą.

Kada nenaudoti?

Vis sulaukdama klausimų, nusprendžiau parašyti, kad jokiu būdu pilingo nenaudokite mažiems vaikams, jų odelei to tikrai nereikia. Paaugliams – taip – jie tinkami. Taip pat nenaudokite pilingo parą prieš ir po depiliacijos, nudegimo saulėje arba šiaip jei oda sudirgusi.

Print Friendly, PDF & Email