SPA – Espresso shot’as

Kvepia šokoladu ir kava, putoja, nevalgomas, kas? Oooo taip Dovilė tikrai sulaukė ne vieno spėjimo, kad čia saldainiai. Domas aptikęs juos ant virtuvės stalo irgi ilgai netikėjo, kad negali paragauti. Kai vasara du mėnesius tirpdė kokosų aliejų, kai pakuodama kiekvieną siuntą siuntimui Dovilė pergyveno ar pasieks, ar neišbėgs, ar… neištirps… Šis variantas nebijo nei šilumos, nei šalčio, tačiau…. vistik savo savybėmis nusileidžia aliejiniam pilingui 🙂 Bet apie tai vėliau…

Šį mėnesiui kviečiu kavos puodeliui. Kviečiu iš tikro, nes šis pilingas tikrai savyje paslėpė ne vieną kavos pupelę, taip pat turi ir cukraus saldumo, šokoladinių saldainių aromato… Tai lyg kavos pertraukėlė tau, su savim, su savo mintimis, savimasažui. Nors pavadinimas pats vilioja greitai mėgautis ir lyg bėgti, tačiau tave kviečiu sustoti. Akimirkai. Linkiu įkvėpti paskutinio mėnesio žavesio, nes laikas bėga ir vasara vienaip ar kitaip baigsis…. o tuomet beliks tik prisiminimai… lyg to espresso gurkšnio… aštresnio, karštesnio, kvepiančio… ir užturbinančio veikti!

RUGPJŪČIO MĖNESIO MANO ŽVAIGŽDĖ YRA MANO KAVOS KERAI JUMS MIELOSIOS

– ESPRESSO SHOT’as !!!

Ką paslaptingo kava alsuojančio aromatuose radau ir sumaišiau?

  • smulkus rudas nerafinuotas cukrus
  • ypatingai odą lepinantis kokosų aliejus, šviežiausias, ką tik išspaustas nuostabiosios Renatos
  • šokoladinė smulkiai malta kava
  • ožkos pieno muilo bazė – iš augalinių aliejų pagaminta speciali muilo bazė, praturtinta ožkos pienu, kuris itin mėgstamas kosmetikoje
  • augalinis vitaminas E, turintis vertingų antioksidacinių savybių
  • ir kvapnusis aliejus, kuris primena saldainius ir užburia savo aromatu, bet ant odos jo nepalieka ir neerzina

Kaip naudoti? Trinti gerai gerai įšilusią ir su vandeniu sudrėkintą odą, tiek po pirties, tiek po vonios (pagulėti bent 15-20 min), tiek po karštesnio dušo. Šis pilingas pareikalaus daugiau darbo delnais ir daugiau vandens, nes jam būtina suputoti. Tad neskubėkit, gerai jį sudrėkinkite, patrinkite delnuose iki putų ir tuomet jau mėgaukitės ant kūno.

Kada ir kam nenaudoti? Visų pirma vaikams pilingai netinka. Taip pat nekankinkite savo odos padauginus saulės vonių, dieną prieš ir po depiliacijos. Svarbu žinoti, kad dažnai muilo bazė sausina ir net esantys sudėtyje aliejai tiek nesudrėkina. Galite jausti odos sausumą, tad po pilingo būtinai ją palepinkite mėgstamu kremu arba kūno sviestu.

Print Friendly, PDF & Email