*MakeUp projektas*

Grožis nugalės pasaulį!

MakeUp fotoprojektas (52)6

MakeUp fotoprojektas (14)6

Ne kartą girdėta frazė, kuri dažnai kelia juoką. Tačiau kiekviena moteris nori jaustis gražiai, seksualiai ne tik aplinkiniams, šeimos nariams, bet ir pačiai sau. Dabar jau XXI amžiuje atrodyti gražiai ir jaunai nėra sunku – tempimo procedūros, jauninamieji veido masažai ir kaukės, botulinas, plastinės operacijos ir pan. Bet mes pamirštame, kad taip pat gražiai galima atrodyti ir natūraliai – tiesiog pasitelkus į pagalbą makiažo priemones ir šiek tiek pasitikėjimo savimi. Taigi šiek tiek informacijos kiekvienai moteriai, norinčiai išmokti taisyklingai naudoti paprastas makiažo priemones.

Pirmas žingsnis, kurį dažnai pamirštame – demakiažas. Privalome veiduką paruošti makiažui – nuvalyti nešvarumus. Nuvalius veidą – jį drėkiname (dedame makiažo bazę arba tiesiog naudojamą kremą).

MakeUp fotoprojektas (24)6

Antrasis žingsnis – maskavimas. Imame maskavimo pieštuką (spalva priklauso nuo norimo užmaskuoti darinio – ar tai spuogelis, ar raudona dėmelė, ar strazdanos, ar tiesiog patamsėję paakiai) ir užtepame ant norimos maskuoti vietos.

MakeUp fotoprojektas (23)6

Moterys besidažydamos daro dažniausią klaidą, kad iš pradžių deda makiažo pagrindą (pudrą), o vėliau maskuoja spuogelius ir paraudimus.

MakeUp fotoprojektas (3)6

Tuomet mūsų laukia makiažo pagrindo pasirinkimas – pagal odos spalvą. Auksinė taisyklė – geriau tonu šviesesnė pudra už jūsų odos spalvą nei tamsesnė, kuri skirsis nuo kitų kūno dalių spalvos 🙂

MakeUp fotoprojektas (29)6

Sekantis žingsnis – veido modeliavimas. Veidas gali būti modeliuojamas arba sausu modeliažu, arba šlapiu. Nepatyrusioms darantis makiažą geriau naudotis sausu modeliažu (jį gali atstoti daugumos mėgiama Egipto žemė). Veidas modeliuojamas pagal veido formą. Vietos, kurias norime vizualiai sumažinti – tamsiname, kurias norime padidinti – šviesiname. Veido formos idealas yra ovalas, todėl stengiamės formuoti taip, kad būtų panašu į šią formą. Reikia nepamiršti sumodeliuoti ir nosį. Jos šonus tamsiname, o priekinę dalį šviesiname (jei pvz. nosis ilga arba šnervės plačios, tas vietas tamsiname vizualiai jas sumažindamos).

MakeUp fotoprojektas (5)6MakeUp fotoprojektas (34)6

Penktas žingsnis – antakių korekcija pieštuko, kajalo arba šešėlių pagalba. Antakius visuomet ryškiname, nesvarbu ar jie chemiškai dažyti, ar ne. Taip jie gražiau atrodys prie viso makiažo. Antakio formos schema parodyta žemiau:

MakeUp fotoprojektas (45)2

Šeštas žingsnis – akių modeliavimas. Jas modeliuojame norimais šešėliais, kuriuos galite derinti prie akių ar plaukų spalvos, aprangos. Išorinis akies kampas yra tamsinamas, vidinis kampas šviesinamas, o tarp tamsios ir šviesios galime dėti trečią (norimą) spalvą. Akių ryškumas priklauso nuo to, ar jūs darotės dieninį makiažą, ar vakarinį, šventinį. Vakariniame makiaže galima naudoti įvairius blizgučius. Būtinai nepamirštame tušo, jei reikia priklijuojamų blakstienų kuokštelių.

MakeUp fotoprojektas (9)6 MakeUp fotoprojektas (38)6

Septintas ir paskutinis žingsnis – lūpos. Daug klienčių klausia kai reikia pasidažyti lūpas norint, jog jos atrodytų putlesnės, didesnės. Visų pirma apvedame kontūrą norimos spalvos pieštuku (jei lūpos plonos kontūrą piešiame nežymiai išorėje, jei labai storos – kraštus paslepiame pudra, kontūrą piešiame šiek tiek arčiau centro)

MakeUp fotoprojektas (13)6

ir tepame norimą blizgį ar lūpų dažus

MakeUp fotoprojektas (40)6

Visus žingsnius atlikus, dar kartelį paryškiname skruostus, galime pridėti mums patinkančius skaistalus (pvz. rožinius) ir pasižiūrime į veidrodį – argi vaizdas mūsų nedžiugina?

INGA_page6

SIMONA_page6

Visos mes gražios, o paryškinusios savo veido bruožus pakilia nuotaika išeisime iš namų!

Būkite visada žavios ir drąsios! O kilus klausimams ar norint išmokti daugiau – kreipkitės, visada padėsiu!  Gražių, kupinų naujų idėjų, tikslų bei pasitikėjimo savimi Naujųjų metų!  Jūsų visažistė Kristina 🙂

Už šio projekto metu suteiktas pamokas modeliams ir patarimus, bei atliktus makiažus dėkojame visažistei Kristinai 🙂 Modeliams: Ingai ir Simonai 🙂 Fotografijos – Mantas ir Dovilė Bajaliai. Ačiū, kad ir toliau esat kartu su mumis 🙂

Print Friendly, PDF & Email

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

three × 4 =