Pro objektyvą

15Stebiu Jus pro objektyvo akį ir kartais miklių pirštukų dėka sugebu pagauti tas nepakartojamas akimirkas, dėl kurių mes visi mėgstame nuotraukas, kiekvienam ta viena akimirka būna vis kitokia ir sukelia skirtingas emocijas, kurias dar smagiau fiksuoti ir išaldyti laike… prisiminimams, ateities kartoms, mielam popieriniam albumui ar jaukiai drobei ant sienos. Vertinkite kiekvieną akimirką, net tą, kurios nespėjote įamžinti, juk viską galimą pakartoti.

 

Domukas su Mamyte (2 of 2)Kuriu viziją, idėją, temą… stebiu viską iš šono ir kartais sugalvoju ką nors beprotiško 🙂 bet tik todėl, kad kasdien mes esame tiesiog užsimūriję kasdienybės rėmuose ir neleidžiame sau lengvai skristi per gyvenimą bei juo mėgautis.

 

 

 

 

Mes ilgą laiką bandėme atrasti skaniai gražius patiekalus, kurie visi iki paskutinio trupinio yra valgomi, todėl neišvengiamai tobulėjimo horizontuose atsirado žmogeliukai, kurie ragavo arba dar tik ragaus tai kas gimsta virtuvėje, kurie tapo arba dar taps mūsų skanių fotosesijų dalimi. Turite savo skanių pasiūlymų? Pasilepinkime gyvenimu ir užfiksuokime tai kartu.

Print Friendly, PDF & Email

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

fifteen − 1 =